اشتراک گذاری

فهرست مطالب

سایت هوش مصنوعی رایگان

سایت هوش مصنوعی رایگان

سایت هوش مصنوعی رایگان

سایت هوش مصنوعی رایگان

سایت هوش مصنوعی رایگان
سایت هوش مصنوعی رایگان

معرفی 55 سایت هوش مصنوعی رایگان

تو این مقاله قراره بهتون 50 هوش مصنوعی رایگان و درجه یک رو معرفی کنم که میتونید باهاشون کارهای مختلفی انجام بدید. این هوش های مصنوعی رایگان هر کاری رو از تولید محتوا متنی گرفته تا خلق تصاویر, ادیت موسیقی و… رو انجام میدن.

پیشنهاد میکنم این صفحه رو بوک مارک کنید تا بتونید در آینده به این هوش های مصنوعی رایگان دسترسی داشته باشید.

نکته مهمی که باید بهش توجه کنید اینه که بعضی از این هوش های مصنوعی ممکنه رایگان نباشند و فقط یک پلن رایگان با امکانات محدود بهتون ارائه بدند و بعضی ها ممکنه در آینده که این مقاله رو میخونید پولی بشند!

اگه بجای استفاده از سایت ها علاقه به نصب اپلیکیشن های هوش مصنوعی دارید پیشنهاد میکنم مقاله برنامه هوش مصنوعی رو مطالعه کنید.

نکته: اگه دوست دارید که چندین بار از پنل های رایگان سایت ها استفاده کنید میتونید از تکنیک بینهایت ثبت نام با یک جیمیل که در مقاله آموزش ساخت جیمیل گفته شده استفاده بکنید.

معرفی وب سایت های هوش مصنوعی

تو ادامه مقاله وب سایت هایی که با استفاده از اونها میتونید از انواع هوش مصنوعی استفاده کنید رو معرفی میکنم. شما میتونید با استفاده از این سایت ها به رایگان از هوش مصنوعی استفاده کنید. میتونید با بوک مارک کردن این مقاله در آینده هم به این سایت ها دسترسی داشته باشید.

سایت هوش مصنوعی: یک راه برای بهبود عملکرد کسب و کار

هوش مصنوعی یکی از روش های محبوب برای بهبود عملکرد کسب و کار است. این روش به شما امکان می دهد تا با استفاده از داده های در دسترس، به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید. با استفاده از سایت هوش مصنوعی، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید و به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید.

چرا باید از سایت هوش مصنوعی استفاده کنیم؟

سایت هوش مصنوعی یکی از روش های محبوب برای بهبود عملکرد کسب و کار است. این روش به شما امکان می دهد تا با استفاده از داده های در دسترس، به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید. با استفاده از سایت هوش مصنوعی، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید و به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید.

سایت هوش مصنوعی به شما امکان می دهد تا با استفاده از داده های موجود، به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید. با استفاده از این روش، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید و به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید.

همچنین، با استفاده از سایت هوش مصنوعی، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید و به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید. با استفاده از این روش، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید و به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید.

چگونه می توانیم از سایت هوش مصنوعی استفاده کنیم؟

برای استفاده از سایت هوش مصنوعی، اولین کار این است که باید یک حساب کاربری بسازید. بعد از اینکه حساب کاربری خود را بسازید، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید و به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید.

بعد از اینکه حساب کاربری خود را بسازید، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید و به راحتی بهبود عملکرد کسب و کار خود را به دست آورید. با استفاده از این روش، می توانید به راحتی به داده های موجود دسترسی داشته باشید.

سایت هوش مصنوعی فوق العاده ای است که امروز هر کسی می تواند به آن دسترسی پیدا کند. ما کاربران را به سایت هوش مصنوعی دعوت می کنیم که به ما کمک کنند که با روند گاز روز مختلفی نگهداری کنیم.

برای آشنایی با این روش کار نحوه مطلع شدن از هوش مصنوعی، اولین چیزی که باید انجام داد بخشی از مباحث اساسی نظری باشد. مطالعه بنیادین مباحث که شامل مفاهیم مانند مدل سازه، عنوان، پردازش، تصمیم گیری و پرداخت کننده است باعث می شود تا کاربران بخوانند و یادبگیرند که چگونه سایت های هوش مصنوعی کار می کنند.

دومین گام برای شروع با سایت هوش مصنوعی است که باید مباحث پیشرفته و کاربردهای کلی برای هوش مصنوعی را بخوانید. اصول کاربسی دانش هوش مصنوعی مشخص است و این فناوری کاربسی در مواردی مثل توسعه پروژه های نرم افزاری، تجزیه و تحلیل داده ها، پردازش سخن و زبان، ساخت بازاریابی و تدوین یک نظریه است که میتواند برای کاربردهای مختلف استفاده شود.

. به دنیای هوش مصنوعی خوش آمدید: معرفی سایت هوش مصنوعی
. هوش مصنوعی چیست؟ معرفی سایت هوش مصنوعی
. به راه اندازی هوش مصنوعی: معرفی سایت هوش مصنوعی
. هوش مصنوعی برای کسب و کارهای شما: معرفی سایت هوش مصنوعی
. چطور هوش مصنوعی به شما کمک می کند؟ معرفی سایت هوش مصنوعی
. چطور هوش مصنوعی به شما کمک می کند؟ معرفی سایت هوش مصنوعی
. چطور هوش مصنوعی به شما کمک می کند؟ معرفی سایت هوش مصنوعی
. هوش مصنوعی برای شما: معرفی سایت هوش مصنوعی
. هوش مصنوعی برای شما: معرفی سایت هوش مصنوعی
. هوش مصنوعی برای شما: معرفی سایت هوش مصنوعی

 

1.تولید محتوا با هوش مصنوعی copy.ai

این یه هوش مصنوعی رایگان برای تولید محتوا هست! این هوش مصنوعی میتونه مقالات وب سایت ها, زیرنویس اینستاگرام, ایده برای ساخت ویدیو یوتیوب و تایتل مقالات رو تولید کنه!

متاسفانه در زمان نگارش این مقاله زبان فارسی رو خیلی خوب ساپورت نمیکنه اما برای زبان انگلیسی میتونه خیلی حرفه ای و با کیفیت تولید محتوا انجام بده.

 1. تبدیل متن به عکس با هوش مصنوعی Hotpot.ai

این یه هوش مصنوعی حرفه ای برای تولید تصاویر گرافیکی هستش. ابزار های خیلی زیادی برای تولید تصاویر داره و از همه جالب تر سبک هایی هستش که برای تولید تصویر استفاده میکنه.

شما میتونید موقع تولید تصویر سبک مورد نظرتون رو انتخاب کنید که مثلا بصورت سیاه قلم یا سه بعدی یا انیمیشن و… باشه. همچنین یه NFT Generator قدرتمند هم داره که از اون برای تولید تصاویر NFT میشه استفاده کرد.

این هوش مصنویی در زمان نگارش این مقاله فارسی رو پشتیبانی نمیکنه.

 1. باز سازی تصاویر قدیمی با هوش مصنوعی GFP-GAN

این هوش مصنوعی یک سایت نیست! این یک برنامه هست که روی کامپیوتر شخصی شما نصب میشه و عکس های قدیمی و سیاه و سفید رو از شما دریافت میکنه و اونها رو به راحتی باز سازی میکنه.

این برنامه میتونه کیفیت عکس رو بیشتر کنه و عکس های سیاه سفید رو رنگی تحویل بده، همچنین میتونه قسمت هایی از عکس رو که از بین رفته بازسازی کنه.

دقت کنید که برای استفاده از این پروژه به نصب پایتون نیاز دارید!

 1. ویراستاری متن با هوش مصنوعی notion.so

اینم یه هوش مصنوعی رایگان دیگه است که کار های جالبی مثل خلاصه کردن متن, اصلاح نگارش متن, ترجمه متن, اصلاح املا, پیدا کردن ایده و… میتونه انجام بده و یه ابزار عالی برای نوشتن مقالات هست.

در کل این هوش مصنوعی تولید محتوا انجام نمیده بلکه ویرایش محتوا انجام میده. این یه ویرایشگر متن قدرتمنده که میتونه به تولید کننده های محتوا خیلی کمک کنه.

 

 1. ادیت موزیک با سایت هوش مصنوعی lalal.ai

این هوش مصنوعی برای جدا کردن صدای خواننده از موزیک ساخته شده. البته این یکی از کار هایی هستش که انجام میده!

این هوش مصنوعی میتونه صدای خواننده و یا صدای طبل و Bass و نویز صدا رو حذف کنه. همچنین میتونه انواع صدای گیتار یا پیانو و سایز ساز های موسیقی رو از آهنگ حذف کنه.

ویدیو معرفی هوش مصنوعی

 1. متحرک کردن تصاویر قدیمی با سایت هوش مصنوعی deep-nostalgia

اینم یه هوش مصنوعی رایگان دیگه است که کارش اینه که عکس های قدیمی شما رو دریافت میکنه و چهره داخل اون عکس رو با هوش مصنوعی و به شکل کاملا طبیعی حرکت میده. در واقع میتونه به چهره های داخل عکس انیمیشن اضافه کنه.

 1. متن به عکس با سایت هوش مصنوعی generative engine

generative engine هم یه هوش مصنوعی رایگان دیگه است، که متن رو به تصویر اضافه میکنه. یعنی مثلا شما یه سمت صفحه متن خودتون رو مینویسید و این هوش مصنوعی هم زمان بصورت لایو اون متن رو تبدیل به عکس میکنه.

راستش این هوش مصنوعی یکم خنگه و بعضی از کلمات رو نمیتونه به عکس تبدیل کنه و همچنین زبان فارسی هم پشتیبانی نمیکنه.

 1. چت کردن با سایت هوش مصنوعی writesonic.com

این هوش مصنوعی رایگان میتونه کار های مختلفی مثل تولید محتوا برای سایت یا تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی رو انجام بده.

اما مهم ترین قابلیت این هوش مصنوعی ChatSonic هست! قابلیتی شبیه به ChatGPT که به هر سوالی جواب میده و هر کاری بهش بگید رو انجام میده و زبان فارسی هم به خوبی پشتیبانی میکنه!

 1. تصاویر 360 درجه با سایت هوش مصنوعی skybox.blockadelabs.com

سایت هوش مصنوعی skybox.blockadelabs.com یک سایت برای ساخت تصاویر پانوراما 360 درجه با هوش مصنوعی هست. این هوش مصنوعی میتونه با بیش از 20 سبک مختلف و با موضوع های مختلف تصاویر بسیار زیبایی رو برای شما خلق کنه.

این هوش مصنوعی کاملا رایگانه و نیازی به ثبت نام نداره و میتونید بدونید محدودیت ازش استفاده کنید.

از این هوش مصنوعی میشه برای سرگرمی و یا استفاده های تجاری استفاده کرد. برای مثال شما میتونید با این هوش مصنوعی بک گراند های مختلف رو برای انواع طرح های گرافیکی خلق و دانلود و استفاده کنید.

نسخه عکسی ای که این هوش مصنوعی برای دانلود در اختیارتون میزاره بسیار با کیفیت هست و میتونید از عکس اون رد ابعاد بزرگ بدونه افت کیفیت استفاده کنید.

 1. چت کردن با سایت هوش مصنوعی Chat GPT

هوش مصنوعی Chat GPT یکی از معروف ترین هوش های مصنوعی هست که در زمان انتشار خودش سر و صدای زیادی به پا کرد و تغریبا همه رسانه های درباره اون صحبت میکردند.

این هوش مصنوعی همان طور که از اسمش پیداست مخصوص چت کردن هست. یعنی شما میتونید با هوش مصنوعی چت کنید و راجب هر چیزی با اون صحبت کنید.

درواقع این هوش مصنوعی بر پایه متن هست و همین هم باعث میشه که ما بتونیم از Chat GPT استفاده های مختلفی داشته باشیم. از پرسیدن سوال های علمی و ریاضی بگیر تا تولید محتوا نوشتن داستان و حتی برنامه نویسی!

این یک هوش مصنوعی رایگان نیست اما با ثبت نام در سایت بهتون مقداری اعتبار رایگان میده تا بتونید برای مدتی ازش استفاده کنید.

برای استفاده از Chat GPT بهتره از آمورش ثبت نام در Chat GPT استفاده کنید.

با ChatGPT چه کار هایی میشه انجام داد:

 • پاسخ به سوالات
 • ترجمه متن
 • تولید متن
 • تولید شعر و موسیقی
 • تولید محتوای بازی‌های رایانه‌ای
 • تولید پاسخ‌های خودکار
 • تولید محتوای تبلیغاتی
 • تولید محتوای آموزشی
 • تحلیل متن
 • توصیه محتوا
 • پرسش و پاسخ خودکار
 • تحلیل احساسات
 • تولید محتوای اجتماعی
 • تولید زبان‌های مصنوعی
 • تولید خلاصه متن
 • تولید محتوای تبلیغاتی خلاق
 • تولید محتوای سئو
 • تولید محتوای خبری
 • پاسخ به نظرات کاربران
 • تولید محتوای ویدیو
 • تولید محتوای پزشکی
 • تولید محتوای فن‌آوری
 • تولید داستان کوتاه
 • تولید محتوای سفر
 • تولید محتوای غذایی
 • تولید محتوای ورزشی
 • تولید محتوای بهداشتی
 • تولید محتوای حقوقی
 • تولید محتوای مالی
 • تولید محتوای فرهنگی
 • تولید محتوای ادبی
 • تولید محتوای علمی
 1. ساخت تصاویر با سایت هوش مصنوعی bluewillow.ai

هوش مصنوعی bluewillow یک هوش مصنوعی رایگان هست که بر پایه تصویر کار میکنه. این هوش مصنوعی با هدف تبدیل متن به عکس توسعه داده شده. برای استفاده از این هوش مصنوعی شما نیاز به اکانت دیسکورد دارید و باید در سرور دیسکورد این هوش مصنوعی عضو بشید تا بتونید از این هوش مصنوعی رایگان استفاده کنید.

این هوش مصنوعی شباهت بسیار زیادی با هوش مصنوعی معروف میدجرنی داره.

 1. متن به تصویر با سایت هوش مصنوعی neural.love

هوش مصنوعی neural.love یک هوش مصنوعی تبدیل متن به تصویر هست و تصاویری که تولید میکنه نسبت به BlueWillow کیفیت بالاتری داره اما این هوش مصنوعی رایگان دو تا محدودیت خیلی بد داره. اول این که برای استفاده باید ثبت نام کنید و دوم این که با هر اکانت بهتون اجازه ساخت 5 تصویر رو بیشتر نمیده.

در هر بار ساخت تصویر 4 نسخه مختلف رو بهتون میده.

13.متن به عکس با هوش مصنوعی artimator.io

هوش مصنوعی artimator.io یک هوش مصنوعی رایگان هست که میتونه کار های مختلفی انجام بده! این هوش مصنوعی میتونه متن رو به عکس تبدیل کنه. به این صورت که شما متن دلخواه رو بهش میدید استایل دلخواه رو انتخاب میکنید و سایز و… هم مشخص میکنید و این هوش مصنوعی تصویر دلخواه شما رو میسازه.

یک قابلیت جالب دیگه این هوش مصنوعی رایگان تبدیل عکس به عکس هست! شما میتونید در این سایت هوش مصنوعی یک عکس رو آپلود کنید تا این سایت اون عکس رو به استایل دلخواه شما در بیاره.

قابلیت بعدی این هوش مصنوعی رایگان حذف آبجکت از تصویر هست. شما میتونید تصویر دلخواه خودتون رو آپلود کنید و به این هوش مصنوعی بگید که مثلا فلان چیز رو از تصویر من حذف کن!

درحال حاضر نیازی به ثبت نام برای استفاده از این هوش مصنوعی نیست. این هوش مصنوعی درحال حاضر کاملا رایگانه و محدودیتی نداره.

14.تولید عکس با سایت هوش مصنوعی openart.ai

وب سایت openart.ai یک هوش مصنوعی رایگان هست که بهتون اجازه میده متن رو به عکس تبدیل کنید. با ساخت یک اکانت در این هوش مصنوعی شما 1000 اعتبار رایگان دریافت میکنید که میتونید باهاش 500 عکس تولید کنید. شما با عضو شدن در سرور دیسکوردی این هوش مصنوعی میتونید بصورت روزانه اعتبار رایگان برای ساخت عکس دریافت کنید.
سرعت ساخت تصویر توسط این هوش مصنوعی خیلی پایین هست و ممکنه ساخت تصاویر از 2 تا 5 دقیقه براتون طول بکشه.

در هر بار ساخت تصویر از مضوعی که انتخاب کردید دو نسخه مختلف تولید.

 1. تصاویر جذاب با سایت هوش مصنوعی craiyon.com

هوش مصونوعی craiyon.com مثل هوش های مصنوعی قبلی که معرفی شد یک هوش مصنوعی رایگان هست که میتونه متن رو به تصویر تبدیل کنه! این هوش مصنوعی صد درصد رایگان هست و بهتون اجازه میده بدونه ثبت نام ازش استفاده کنید. محدودیتی نداره و در هر بار استفاده 9 نسخه مختلف رو بهتون تحویل میده.

درحال حاضر این هوش مصنوعی 4 استایل مختلف رو ساپورت میکنه و شما هنگام ساخت تصویر میتونید یکی از این استایل ها رو انتخاب کنید.

 1. سوال از سایت هوش مصنوعی perplexity.ai

سایت هوش منصوعی perplexity.ai یک موتور جست و جو رایگان هست که از منابع مختلفی مثل ویکی پدیا, اخبار, ردیت, یوتیوب, ولفرام و مقالات وب برای پیدا کردن جواب سوال شما استفاده میکنه. همچنین قابلیت این رو به شما میده که بتونید منابع رو محدود کنید.

برای مثال اگه دوست دارید جواب سوالتون فقط از مقالات وب پیدا بشه میتونید این رو در تنظیمات سرچ انتخاب کنید. همچنین یکی از خوبی های این سایت این هست که منابع جوابی که بهتون میده رو معرفی میکنه. شما میتونید منابع رو برسی کنید و درصورتی که نامعتبر بودند میتونید به جواب هوش مصنوعی اعتماد نکنید.

این هوش مصنوعی زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه و هم چنین برنامه اندروید و ios هم داره.

 1. تبدیل صدا با سایت هوش مصنوعی voice.ai

شما با دانلود و نصب برنامه voice.ai میتونید صدای افراد مختلف رو به هم تبدیل کنید. برای مثال میتونید صدای خودتون رو به صدای یک خواننده معروف تبدیل کنید.

این هوش مصنوعی کاملا رایگان نیست ولی با یک ثبت نام اجازه میده یک خروجی رایگان داشته باشید.

این هوش مصنوعی قابلیت تغیر صدا در تماس های تصویری و صوتی هم داره که میتونید ازش برای شوخی با دوست هاتون استفاده کنید.

 1. تولید تصایر حرفه ای با سایت هوش مصنوعی playgroundai.com

شما در سایت playgroundai میتونید از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر مختلف استفاده کنید. این هوش مصنوعی یک هوش مصنوعی متن به عکس هست و میتونی تصاویر مختلف و زیبایی در سبک های مختلف تولید کنه.

یکی از خوبی های این هوش مصنوعی این هست که شما میتونید به تصاویری که کاربران قبلا تولید کردند دسترسی داشته باشید و از اونها استفاده کنید.

 1. کاراکتر مجازی با سایت هوش مصنوعی kreadoai.com

سایت kreadoai یک هوش مصنوعی رایگان هست که به شما اجازه میده با هوش مصنوعی کاراکتر های مختلف رو بسازید. به این شکل که متن دلخواه خودتون رو به هوش مصنوعی میدید و کاراکتر مد نظر خودتون رو انتخاب میکنید و در نهایت اون کاراکتر شروع به خوندن متن شما میکنه.

یکی از خوبی های این هوش مصنوعی پشتیبانی از زبان فارسی هست. همچنین این هوش مصنوعی قابلیت تکمیل متن و دیالوگ نوشته شده و تبدیل متن به صدا رو هم بهتون میده.

 1. طراحی سایت با سایت هوش مصنوعی durable.co

وب سایت durable.co به شما کمک میکنه تا با هوش مصنوعی وب سایت خودتون رو بسازید. فارسی رو پشتیبانی نمیکنه و شما باید به انگلیسی بهش بگید که چه سایتی نیاز دارید تا براتون طراحی کنه.

 1. ساخت سایت با سایت هوش مصنوعی 10web.io

سایت 10web.io یک هوش مصنوعی برای ساخت سایت هست ولی با این تفاوت که سازگاری کامل با وردپرس داره و برای مثال میتونه برنامه نویسی قالب وردپرس رو با هوش مصنوعی براتون انجام بده.

این هوش مصنوعی حتی میتونه سئو سایت هم براتون انجام بده. حتی میتونه اسم کسب و کارتون رو با هوش مصنوعی تولید کنه.

 1. تولید آیکن با سایت هوش مصنوعی iconikai.com

سایت iconikai.com یه هوش مصنوعی رایگان برای تولید آیکن هست. شما میتونید با استفاده از این هوش مصنوعی آیکن های زیبایی رو برای سایت یا اپلیکیشن خودتون ایجاد کنید.

برای ساخت آیکن اول باید در سایت ثبت نام کنید بعد باید به انگلیسی به هوش مصنوعی بگید که چه آیکنی نیاز دارید بعد باید استایل آیکن رو انتخاب کنید و در نهایت هوش مصنوعی چند آیکن برای شما طراحی میکنه که هر کدوم رو که دوست داشتید میتونید دانلود کنید.

 1. استفاده از Chat GPT با سایت هوش مصنوعی gpt6.ai/chat

سایت gpt6.ai/chat یه رابط برای استفاده رایگان از ChatGPT هست که با استفاده از API به OpenAI وصل شده و به شما اجازه میده به رایگان از ChatGPT استفاده کنید.

 1. ساخت موزیک با سایت هوش مصنوعی tuneflow.com

سایت tuneflow.com یه هوش مصنوعی رایگان برای تولید موسیقی هست. این هوش مصنوعی رایگان بهتون اجازه میده بدونه ثبت نام یه موزیک ساده یک دقیقه ای ایجاد کنید ولی اگه امکانات بیشتری نیاز دارید و دوست دارید موزیک حرفه ای ترین تولید کنید نیازه تا داخت سایت هوش منصوعی tuneflow ثبت نام کنید.

 1. پیدا کردن دامنه با سایت هوش مصنوعی aidomaingenius.com

سایت aidomaingenius.com یه هوش مصنوعی رایگانه که ترکیبی از ابزار های تولید کننده اسم (Name Generator) و ثبت دامنه هست. این هوش مصنوعی به این شکل کار میکنه که با دریافت یه اسم از سوی شما اسم های مشابه اون که آزاد هستند و دامنه های اون اسم ها ثبت نشده رو تولید میکنه.

 1. پیدا کردن اطلاعات رسانه ها با سایت هوش مصنوعی ramanlabs.in

ramanlabs یه هوش مصنوعی رایگان هست که میتونید از گیت هاب دانلود و روی کامپیوتر خودتون نصب کنید. در اصل این هوش مصنوعی از سیستم شما استفاده میکنه و دو نسخه رایگان و پولی داره.

این هوش مصنوعی رایگان امکان جست و جو بین تصاویر و ویدیو ها رو به شما میده و شما میتونید از این هوش مصنوعی رایگان برای پیدا کردن اطلاعات خاص یا پیدا کردن یه شخص خاص یا پیدا کردن یه عکس یا ویدیو خاص بین اطلاعات شخصی خودتون استفاده کنید.

 1. افزونه هوش مصنوعی Ryze برای خلاصه کردن متن

Ryze یه افزونه کروم بر پایه هوش مصنوعی هست که برای خلاصه کردن مقالات کاربرد داره. این هوش مصنوعی خیلی میتونه برای دانشجو ها مفید باشه.

 1. سایت هوش منصوعی background.lol برای ساخت بک گراند

هوش مصنوعی background.lol یه سایت رایگان برای تولید بک گراند های مختلف هست. این هوش مصنوعی رایگان میتونه طی کمتر از 1 دقیقه بک گراند دلخواه شما رو ایجاد کنه. شما میتونید با نوشتن دستور برای این هوش مصنوعی اشیاء مختلفی مثل ماه یا کوه یا ابر و… رو به بک گراند اضافه کنید.

 1. برسی دامنه با هوش مصنوعی onlycoms.com

هوش منصوعی onlycoms.com یه ابزار دیگه برای برسی و پیدا کردن اسم دامنه هست. این میتونه برای پیدا کردن یه اسم مناسب برای کسب و کارتون بهتون کمک کنه همچنین اگه اسمی که بهتون پیشنهاد داد آزاد نبود میتونید از سایر اسم هایی که بهتون پیشنهاد داده استفاده کنید.

 1. تولید اسم برند با هوش مصنوعی branition.com

هوش مصنوعی branition.com مخصوص تولید اسم برند هست و با الگوریتم های پیچیده ای که داره میتونه اسم های منحصر به فرد تولید کنه. این هوش مصنوعی قابلیت فیلتر کردن دامنه و کاراکتر و طول و ترکیب کلمات رو داره.

این سایت هوش مصنوعی رایگان حتی تو انتخاب رنگ سازمانی هم میتونه بهتون کمک کنه.

 1. هوش مصنوعی گوگل Google Bard

شرکت گوگل در سال 2022 هوش مصنوعی خودش رو به نام Google Bard معرفی کرد. هوش مصنوعی گوگل شباهت زیاد به ChatGPT دارد یه هوش مصنوعی رایگان هست و شما میتونید فقط با داشتن یه اکانت جیمیل از این سایت هوش مصنوعی استفاده کنید.

من قبلا در مقاله هوش مصنوعی گوگل بارد آموزش 0 تا 100 آموزش ثبت نام و استفاده از هوش مصنوعی گوگل رو بصورت کامل توضیح دادم و درصورتی که هنگام ثبت نام در اون به مشکل خوردید میتونید از این آموزش استفاده کنید.

 1. موتور جست و جو اطلاعات پزشکی medisearch.io

هوش مصنوعی medisearch.io یه موتور جست و جو برای پیدا کردن اطلاعات پزشکی مختلف هست که به شما کمک میکند تا از منابع معتبر و مقالات علمی معتبر جواب سوال خودتون رو دریافت کنید.

در اصل این هوش مصنوعی بعد از پرسیدن سوال جواب رو برای شما مینویسه و منابعی که از اونها برای جواب سوال استفاده کرده هم مشخص میکنه.

 1. ساخت تصویر با هوش مصنوعی pixai.art

هوش مصنوعی pixai.art یک ابزار برای تولید تصاویر با هوش مصنوعی هست که میتونه به سبک انیمه ای یا واقع گرایانه برای شما عکس تولید کنه.

تمرکز اصلی این هوش مصنوعی روی تولید کاراکتر هست و میتونه به بهترین شکل برای شما کاراکتر تولید کنه. البته این به این معنی نیست که فقط برای تولید کاراکتر ساخته شده. شما میتونید از این هوش مصنوعی برای تولید هر چیز دیگه ای هم استفاده کنید.

 1. تولید عکس با هوش مصنوعی mst.ai

هوش مصنوعی mst.ai یک هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس هست. این هوش مصنوعی به شما اجازه میدهد در سایز های مختلف تصاویر خود را تولید و دانلود کنید. شما میتونید در سبک های مختفی مثل انیمه، فانتزی، فیلم و عکاسی، ساختمان ها و پس زمینه ها، دید واقع گرایانه و…. با این هوش مصنوعی تصویر تولید کنید.

 1. خلاصه کردن ایمیل ها با هوش مصنوعی rizemail.app

اگه هر روز ایمیل های زیادی دریافت میکنید هوش مصنوعی rizemail.app میتونه خیلی بهتون کمک کنه. این هوش مصنوعی کارش خلاصه کردن ایمیل هاست. کافیه ایمیل هایی که دوست دارید خلاصه بشه رو به ایمیل summ@rizemail.app ارسال یا فروارد کنید و خلاصه اون رو در ایمیلتون دریافت کنید.

این هوش مصنوعی ادعا میکنه که بعد از پردازش ایمیل شما و خلاصه کردن اون همه اطلاعات رو حذف میکنه تا حریم خصوصی شما به خطر نیوفته.

این هوش مصنوعی به شما اجازه میده تا 100 ایمیل را در ماه به ازای هر ایمیل رایگان خلاصه کنید.

دلیل رایگان بودن این هوش مصنوعی این هست که بعضی وقت ها به ایمیل شما تبلیغات ارسال میکند. پس اگه دوست دارید ازش استفاده کنید این موضوع رو مد نظر داشته باشید.

 1. معرفی موتور جست و جو متصل به هوش مصنوعی gptgo.ai

موتور جست و جو gptgo.ai علاوه بر نمایش نتایج جست و جو به این خاطر که به chatGPT متصل هست نتایجه سوال از chatGPT را هم به شما نشون میده.

شما برای استفاده از این هوش مصنوعی حتی نیازی به ثبت نام هم ندارید و فقط با باز کردن سایت میتونید ازش استفاده کنید.

این هوش مصنوعی یک برنامه اندروید و یک برنامه آیفون هم داره که میتونید با نصب کردن اپلیکیشن اون ازش استفاده کنید.

این سایت هوش مصنوعی رایگان ادعا میکنه که هیچ اطلاعاتی رو از کاربر ذخیره یا ردیابی نمیکنه.

من قبلا در مقاله سوال از هوش مصنوعی چندین هوش مصنوعی مشابه این موتور جست و جو رو بهتون معرفی کردم.

 1. هوش مصنوعی ساخت میم memeswift.com

هوش مصنوعی memeswift.com یه ابزار برای ساخت و تولید میم های خنده دار هست. با استفاده از این هوش مصنوعی میتونید تصاویر عادی خودتون رو به میم های خنده دار تبدیل کنید.

استفاده از memeswift.com خیلی آسونه فقط کافیه تصویر مد نظر خودتون رو آپلود کنید و زبان رو انتخاب کنید و در قسمت Context دستور خودتون رو بنویسید. البته Context اختیاری هست.

 1. معرفی هوش مصنوعی objectremover.com

سایت هوش مصنوعی objectremover همون طور که از اسمش پیداست یه هوش مصنوعی رایگان برای حذف چیز های ناخواسته از تصاویر هست. شما با objectremover میتونید متن ها لوگو ها یا اشیاء نا خواسته رو از تصویر خودتون حذف کنید.

حذف اشیاء ناخواسته در فوتوشاپ بصورت دستی خیلی زمان بره و اگر هم بخواهید از هوش مصنوعی فوتوشاپ استفاده کنید مجبور میشید هزینه کنید. این هوش مصنوعی به رایگان این کار را برای شما انجام میده و سرعت ادیت عکس ها رو افزایش میده

شما میتونید از این سایت هوش مصنوعی برای حذف اشیاء ناخواسته از تصاویر محصول یا تصاویر شبکه های اجتماعی خودتون استفاده کنید.

 1. معرفی هوش مصنوعی paperclipapp.xyz

این هوش مصنوعی رایگان یه افزونه کروم هست که میتونه به شما کمک کنه تا موارد مهم رو از مقالات و پست های وبلاگ و اخبار پیدا کنید.

این هوش مصنوعی فقط 0.12MB حجم داره اما بسیار قدرتمنده.

 1. معرفی هوش مصنوعی midjourneyai.ai

سایت هوش مصنوعی midjourneyai.ai یه هوش مصنوعی رایگان هست که با api به Midjourney وصل هست. این هوش مصنوعی میتونه متن رو به تصویر تبدیل کنه.

با توجه به پولی شدن Midjourney این یه جایگزین عالی حساب میشه.

البته برای استفاده از این سایت باید در اون ثبت نام کنید و با هر اکانت 5 تا عکس در روز میتونید تولید کنید. برای تولید عکس های بیشتر باید اکانت های بیشتری بسازید.

همچنین این سایت خروجی اصلی میدجرنی رو به شما میده و بعد از دریافت باید اون رو در نرم افزار های ویرایش عکس برش بزنید.

 1. هوش مصنوعی ساخت تصویر فیک facestudio.app

هوش مصنوعی facestudio یکی از بهترین ابزار ها برای ساخت اکانت فیک هست. شما میتونید با این هوش مصنوعی چهره های فیک درست کنید و اونها رو روی عکس پروفایل اکانت های خودتون قرار بدید.

این هوش مصنوعی بهتون اجازه میده جنسیت و سن و محل زندگی کاراکتر رو انتخاب کنید و آسون تر به کاراکتر حدف خودتون برسید.

هیچ کدام از این تصاویر از اینترنت دانلود نشده و مستقیم توسط هوش مصنوعی تولید میشند.

 1. هوش مصنوعی stormi.ai برای تولید تصویر

سایت هوش مصنوعی stormi.ai یک هوش مصنوعی برای تبدیل متن به عکس هست و میتونه به شما کمک کنه تا با نوشتن یه دستور متن خودتون رو به عکس تبدیل کنید.

شما میتونید تصویر رو در سبک های مختلفی مثل Dali, Star Wars space battles و Playboy style درست کنید.

 1. سوال از سایت هوش مصنوعی iask.ai

سایت هوش مصنوعی iask.ai مخصوص پرسیدن سوال از هوش مصنوعی هست و جوری طراحی شده تا جواب سوال شما رو بدونه درد و خون ریزی آماده کنه.

همچنین این هوش مصنوعی قابلیت سرچ سوال در محصولات فروم ها و کتاب ها و… هم داره. زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه.

 1. سوال از سایت هوش مصنوعی رایگان seneca.dylancastillo.co

سایت هوش مصنوعی seneca.dylancastillo.co یه سایت دیگه مخصوص پرسیدن سوال از هوش مصنوعی هست و رابط کاربری خیلی ساده ای داره. شما میتونید هر سوالی که دارید رو از این هوش مصنوعی بپرسید و جوابش رو خیلی سریع دریافت کنید.

این هوش مصنوعی رایگانه و نیازی به ثبت نام نداره و زبان فارسی رو در حال حاضر پشتیبانی نمیکنه.

 1. هوش مصنوعی PrivateGPT نرم افزاری برای استفاده محرمانه از ChatGPT

استفاده از هوش مصنوعی با قدرت GPT کاملا خصوصی، بدون درز اطلاعات. با استفاده از قدرت LLM بدون اتصال به اینترنت، از هوش مصنوعی خود سؤال بپرسید. کاملا خصوصی، هیچ داده ای در هیچ نقطه ای از کامپیوتر شما خارج نمی شود. با استفاده از langchain و GPT4ALL میتونید سند ها رو دریافت کنید و بدون اتصال به اینترنت سؤال بپرسید.

این هوشم نصوعی برای زمانی مناسبه که شما میخوای استفاده ای از ChatGPT کنید و نمیخوای به هیچ عنوان اطلاعات استفاده از ChatGPT لو بره و باید محرمانه بمونه. در 90 درصد مواقع نیازی به استفاده از این ابزار نیست اما برای شرایط خاص میتونید از این هوش مصنوعی استفاده کنید.

 1. سایت هوش مصنوعی jit.codes برنامه نویسی فرانت اند

سایت هوش مصنوعی jit.codes مخصوص برنامه نویسی فرانت اند هست و میتونید با نوشتن یه دستور از هوش مصنوعی درخواست کنید تا صفحه وب دلخواه شما رو طراحی کنه.

زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه و کد های صفحه طراحی شده رو به شما تحویل میده. این سایت میتونه برای طراح های سایت و طراح های قالب وردپرس و برنامه نویس های فرانت اند مفید بشه.

از نظر من برای طراح ها وب تازه کار انتخاب مناسبی هست برنامه نویس های تازه کار میتونند از این سایت برای آشنایی بیشتر با HTML/CSS استفاده کنند.

 1. سایت هوش مصنوعی gptgame.app برای ساخت بازی های ساده

سایت هوش مصنوعی gptgame.app همون طور که از اسمش پیداست به ChatGPT وصله و فقط برای ساخت بازی استفاده میشه. شما میتونید ازش درخواست کنید که بازی های ساده دو بعدی براتون بسازه و این هوش مصنوعی براتون بازی رو میسازه و کد های بازی هم بهتون تحویل میده.

مثلا میتونید ازش درخواست کنید بازی Snake معروف رو براتون بسازه. طبیعیه که بازی های پیچیده سه بعدی و… رو نتونه براتون طراحی کنه.

 1. تبدیل متن به عکس با هوش مصنوعی ausmium.com طی چند ثانیه

سایت هوش مصنوعی ausmium.com یه هوش مصنوعی رایگانه که به شما کمک میکنه تا طی چند سانیه و فقط با نوشتن متن عکس دلخواه خودتون رو تولید کنید. تصاویر تولید شده توسط این هوش مصنوعی بدونه کپی رایت هستند و میتونید با خیال راحت از اونها استفاده کنید.

شما هنگام تولید تصویر با این هوش مصنوعی میتونید از یکی از موتور های تصویر سازی زیر استفاده کنید:

 • A1 pha 1
 • Ultravision 3
 • Gamma 2
 • Gamma 2.5
 • Beta Fi refly 2
 • Beta Fi refly 2.5
 • Magi karp I
 • chimera 2

پیش فرض این هوش مصنوعی تصاویری با ابعاد 512 در 512 پیکسل رو تولید میکنه اما شما میتونید از تنظیمات این ابعاد رو بالاتر ببرید.

 1. کد نویسی سریع تر با هوش مصنوعی codemate.ai

هوش مصنوعی codemate.ai یه افزونه هست که در vscode نصب میشه و به برنامه نویس ها کمک میکنه تا سریع تر کد بزنند. این هوش مصنوعی خودش برای شما کد نویسی نمیکنه و فقط کد های شما رو اصلاح میکنه و سرعت برنامه نویسی رو بالاتر میبره. پس نمیتونید بدونه دانش برنامه نویسی ازش استفاده کنید.

این هوش مصنوعی رایگان اتوماتیک خطا های شما رو شناسایی میکنه و کد های شما رو تجزیه و تحیلی میکنه و به شما کمک میکنه تا کد های استاندارد تری بنویسید.

این هوش مصنوعی در حال حاضر زبان های برنامه نویسی C++, Java, Python, و JavaScript رو پشتیبانی میکنه.

 1. هوش مصنوعی همه کاری freeaikit.com

سایت هوش مصنوعی رایگان freeaikit.com مجموعه ای از ابزار های مختلف رو به رایگان در اختیار شما قرار میده. این هوش مصنوعی به مخاطب اجازه میده از لیست ابزار ها ابزار دلخواه خودش رو پیدا و از اون استفاده کنه.

این سایت هوش مصنوعی رایگان طیف وسیعی از ابزارها رو ارائه میکنه، از جمله تولید کننده تصویر با هوش مصنوعی، تولید کننده داستان کودکان، تولید کننده اسکریپت یوتیوب، تولید کننده نام دامنه، تولید کننده کپشن اینستاگرام، تولید کننده خلاصه کتاب، تولید کننده موضوعات ویروسی توییتر، تولید کننده توضیحات متا، تولید کننده عنوان اخبار.

شما میتونید از این هوش مصنوعی برای نوشتن اسکریپت های یوتیوب استفاده کنید. این قابلیت برای یوتیوبر ها میتونه خیلی مفید باشه.

این هوش مصنوعی یه ابزار رایگان برای تولید تصویر داره که میتونید با نوشتن دستور دلخواه خودتون ازش یه تصویر تولید کنید.

ابزار دیگه این هوش مصنوعی تولید نام دامنه هست که میتونه برای کسایی که میخوان سایت خودشون رو راه اندازی کنند. این ابزار کمک میکنه که نام دامنه دلخواه خودتون رو تولید کنید.

این هوش مصنوعی یه ابزار برای تولید کپشن پست های اینستاگرام داره. همچنین یه ابزار تولید توییت های توییتر داره.

این هوش مصنوعی یه ابزار تولید لندینگ پیج داره که میتونه برای طراح های سایت و صاحب های کسب و کار خیلی مفید باشه.

جمع بندی

هوش مصنوعی فعلا در اوایل راه خودشه برای همین اکثر سایت های هوش مصنوعی رایگان بعد از یه مدت یا پولی میشند یا روی پنل رایگانشون محدودیت های بیشتری میزارن. این به این دلیله که میزبانی یه هوش مصنوعی نیاز به سخت افزار های قدرمتند داره، در نتیجه هزینه سرورها خیلی بالاست و یه جورایی باید این هزینه ها در بیاد.

هوش های مصنوعی معمولا یه مدت کوتاه بعد از راه اندازی رایگان هستند تا مخاطب جذب کنند و بعد از اون پنل های پولی خودشون رو اضافه میکنند.

شما اگه واقعا میخوای بصورت حرفه ای از امکانات یه هوش مصنوعی استفاده کنی یا باید اون رو خریداری کنی و یا باید با ساخت چند اکانت از پنل های رایگان اون سرویس استفاده کنی.

در آینده زمانی که هوش مصنوعی پیشرفت کنه ما با تعداد بیشتری هوش مصنوعی رایگان رو به رو میشیم اما فعلا تعداد هوش های مصنوعی رایگان خیلی کمه.

مزیت های استفاده از هوش مصنوعی:

 • بهبود تجربه کاربری
 • بهبود عملکرد و بهره‌وری
 • تسهیل فرآیندهای کسب و کار
 • بهبود ارتباط با مشتریان
 • افزایش سرعت و دقت در انجام کارها
 • پشتیبانی از تصمیم‌گیری‌های بهتر
 • پیش بینی و تحلیل داده‌ها
 • بهبود خدمات پشتیبانی و مشتری‌پذیری
 • تولید محتوای با کیفیت و خلاقانه
 • پشتیبانی از بهبود فرآیندهای تولید و توزیع
 • افزایش امنیت و حفاظت از داده‌ها
 • کاهش خطاها و اشتباهات انسانی
 • افزایش سرعت تصمیم‌گیری
 • افزایش دقت در تصمیم‌گیری
 • بهبود مدیریت موجودی
 • بهبود پیش‌بینی تقاضا
 • تولید خلاصه‌ای از داده‌ها
 • آنالیز داده‌های بزرگ
 • افزایش بهره‌وری در فرآیندهای تولید
 • بهبود فرآیندهای مالی
 • پشتیبانی از تحلیل رفتار مشتریان
 • بهبود مدیریت زمان
 • تولید پاسخ خودکار به مشتریان
 • بهبود کیفیت محصولات و خدمات
 • بهبود مدیریت پروژه‌ها
 • کاهش هزینه‌های تولید
 • بهبود مدیریت منابع انسانی
 • بهبود فرآیندهای بازاریابی
 • بهبود فرآیندهای ارتباطی داخلی سازمانی
 • پشتیبانی از توسعه کسب و کار به شکل پایدار.

آیا میتوان با هوش مصنوعی تولید محتوا کرد؟

بله با هوش های مصنوعی مثل copy.ai یا ChatGPT میتونید تولید محتوا انجام بدید.

از کدام هوش مصنوعی سوال بپرسم؟

شما میتونید از هوش مصنوعی رایگان perplexity همه سوالات خودتون رو بپرسید.

آیا میتوان با هوش مصنوعی سایت طراحی کرد؟

بله با هوش های مصنوعی مثل durable میتونید سایت طراحی کنید.

 

نتیجه گیری معرفی سایت های هوش مصنوعی

با این حال، ما باید بدانیم که هوش مصنوعی یک راه بسیار مناسب برای بهبود عملکرد وب سایت ها است. با استفاده از سایت های هوش مصنوعی، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید. همچنین، با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید.

به نظر می رسد که استفاده از سایت های هوش مصنوعی یک راه بسیار مناسب برای بهبود عملکرد وب سایت ها است. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید. همچنین، با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید.

به نظر می رسد که استفاده از سایت های هوش مصنوعی یک راه بسیار مناسب برای بهبود عملکرد وب سایت ها است. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید.

به نظر می رسد که استفاده از سایت های هوش مصنوعی یک راه بسیار مناسب برای بهبود عملکرد وب سایت ها است. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید.

به نظر می رسد که استفاده از سایت های هوش مصنوعی یک راه بسیار مناسب برای بهبود عملکرد وب سایت ها است. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید.

به نظر می رسد که استفاده از سایت های هوش مصنوعی یک راه بسیار مناسب برای بهبود عملکرد وب سایت ها است. با استفاده از این سایت ها، می توانید به راحتی بهبود عملکرد وب سایت خود را به سرعت به دست آورید.

 

چرا سایت هوش مصنوعی اهمیت دارد؟

هوش مصنوعی : امروز روش بسیاری ارائه شده اند تا ما را به انجام وظایف کمتر و بهتری راهنمایی کند. هوش مصنوعی، مثل روش های دیگر، ما را به نحو موثر در عمل میکند. هوش مصنوعی یک فرایند پیچیده است که به کمک سیستم های نرم افزاری از اطلاعات نادرست یا صحیح که یک آدم کشیده می شود برای خلق دستورالعمل ها و الگوها و رفتارهای متناسب استفاده می شود.

اهمیت سایت هوش مصنوعی:

این کارخانه های پیشرفته نیاز به فناوری بوده است تا به راحتی بتوانند تحت هوش مصنوعی عمل کنند. هوش مصنوعی به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای انعکاس شیوه های اجتماعی و رفتارهای آدم محسوب میشود. با ابزارهای هوش مصنوعی به موفقیت، امکان های انجام وظایفی زیادی از قبیل اطلاع رسانی، طراحی یک پرتو پرسش و جواب، گسترش پشتیبانی کاربران، و انجام کارهای مربوط به مدیریت درخواست ها آزاد شده است.

از آنجا که هوش مصنوعی وظایف چند سطحی پیش فرض ندارد، به طور گسترده در کلیه حوزه ها استفاده می شود. این فناوری می تواند نسبت به کسب و کارهای چند صنعتی اثربخش نماید. در این نوع کسب و کارها از هوش مصنوعی برای تشخیص اشتباهات و ابطال آن ها استفاده می شود. مثلا هوش مصنوعی در نوآوری، بازاریابی، مدیریت مشتریان، تجزیه و تحلیل کسب و کار و تبادل داده ها، فناوری اطلاعات، و … کاربردهای مختلفی دارد.

با کمک هوش مصنوعی، دشواری های فنی را می تواند در یک زمان کمتری دور زده و با استفاده از الگوریتم های خود، لیست قطعات و جزئیات برای سفارش های بیشتر بر اساس متغییر ها موجود است. این نوع فناوری به افزایش میزان سهامداری و نهایتا کیفیت را افزایش می دهد. هوش مصنوعی همچنین برای تنظیم قوانین داخلی و ایجاد مدارک بیشتر و صحیح، مناسب برای کاربران و سازمان ها است.

برای کسب و کار های مختلف از هوش مصنوعی استفاده می شود تا زمان مورد نیاز به انجام وظایف را کاهش دهد و پیشرفت را بازو کند. درحال حاضر، استاندارد های کاربرده همچون پیشرفت و نوآوری برای توجه انسانها به شیوه هایی که دارای قابلیت های پیچیده باشد، استفاده می شود

 

مقالات مرتبـــط را از دست ندهید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

جهت مشاوره با کارشناسان حرفه‌ای ما فرم زیر را ارسال کنید.